LSAT

LSAT – Law Schools Admission Test - on akadeemilise taseme test, mille tulemusi nõutakse Law School `i kandideerijatelt.

Testi eesmärk on mõõta oskusi, mida läheb vaja õigushariduse omandamisel: oskust lugeda ja analüüsida tekste, teha loetust järeldusi, oskust kriitiliselt mõelda jne.

Testis on kolm valikvastustega ülesannete tüüpi: Reading Comprehension Questions, Analytical Reasoning Questions, Logical Reasoning Questions, lisaks esseeosa testi lõpus. Viimast eraldi ei hinnata, kuid essee saadetakse ülikoolidesse, kuhu testi tegija kandideerib.

Ülesanded jagunevad viieks 35-minutiliseks osaks.

Testi skoor asub skaalal 120-180 punkti. Valede vastuste eest testitegijalt punkte maha ei võeta. Ülikooli kandideerimisel saadab testimisfirma sinna kandideerija vähemalt 5 viimase aasta testi tulemused.

Testi saab teha kolm korda kaheaastase perioodi jooksul. See reegel kehtib ka juhul, kui kandidaat on lasknud oma testi tulemused tühistada või pole neid mingil muul põhjusel väljastatud. Juhul, kui vastuvõttev ülikool nõuab kandidaadilt värsket testitulemust, võimaldatakse seda ülikoolipoolse kirja alusel.

Online saab testile registreerida siin, tasumine krediitkaardiga. LSAT testi hinnainfo

Enamus USA Law School`e nõuab kandidaatidelt ka registreerumist Law School Credential Assembly Service kasutajaks.

Täpsem info LSAT testi kohta.

Põhja-Ameerika ülikoolide teabekeskus
Tallinna Tehnikaülikoolis
Ehitajate tee 5, III-208 | Vaata kaardil

Avatud: esmaspäeviti 14.00-19.00
(1. maist-30. septembrini 14.00-17.00)
teisipäeviti ja neljapäeviti 10.00-13.00

EducationUSA@ttu.ee
Tel: 620 3546, 620 3543
Fax: 620 3546

Põhja-Ameerika ülikoolide teabekeskus alustas oma tegevust Tallinna Tehnikaülikooli juures aprillis 1993 ja ta kuulub koos 470 teabekeskusega kogu maailmas USA ametlike haridusinfo keskuste võrgustikku. Nende aastate jooksul on meid külastanud üle 100 000 inimese, oleme läbi viinud 20 000 TOEFL testi ja selle aja jooksul on USA-s õppinud üle 1200 eestlase. Meie prioriteediks on jätkuvalt usaldusväärse teabe pakkumine ja kaasaaitamine konkurentsivõimeliste valikute tegemisele õppimisvõimaluste hulgas välismaal.